Administrator Credite Corporate în Bucuresti

Administrator Credite Corporate

OTP BANK ROMANIA
Bucuresti
Industrie: Banci / Servicii financiare
Tip job: Full time
Departament: Banci
Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Profilul tau:
  • Experienta de minimun 3 ani in administrarea clientilor corporate;
  • Studii superioare economice finalizate;
  • Gandire analitica;

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Vei redacta contractele de credit si de garantii aferente pentru clientii persoane juridice din portofoliul alocat;
  • Vei efectua verificarea contractelor de credit si garantii precum si a documentatiei aferente implementarii tranzactiilor pentru clientii corporate;
  • Vei asigura introducerea datelor aferente creditelor in sistemul informatic precum si a modificarilor daca este cazul si a conditiilor de monitorizare in Calendarul de Monitorizare;
  • Vei procesa tragerile si rambursarile de credit;
  • Vei colabora in mod constructiv cu alte arii de activite in vederea implementarii in bune conditii a tranzactiilor.
Ce iti oferim:
  • Sanatate si well-being:Discount 7Card, Fit4You, Bery Fitness & Spa, Optiplaza, INTELIDENT;
  • Asigurare medicala de sanatate si asigurare de viata;
  • Pauza de fructe la birou.

Servicii si shopping:
  • Tichete de masa;
  • Discount la serviciile si produsele 5asec, ZOOT, CCC, Armani Jeans, Max & Co, Swarovski, Geox, Springfield, Samsung, Orange, Pineberry, Vodafone, Lamonza etc
.Timp liber si educatie:
  • De ziua ta: o zi libera cadou de la noi;
  • Discount la serviciile oferite de Fundatia Calea Victoriei, Scoala de muzica Arpeggio, Whi Experience, Centru de Limbi Straine A_BEST;
  • Tot ce vrei sa citesti de la Bookster.