Sofer Livrator în Ilfov

Sofer Livrator

ADECCO RESURSE UMANE

Ilfov
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Full time
Departament: Transport / Distributie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Adecco Resurse Umane angajeaza pentru clientul sau, cel mai mare magazin online din Romania, curieri pentru livrari Bucuresti si zonele limitrofe.

Cerinte:
-carnet tip B cu experienta de condus de minim 1 an
-seriozitate
-disponibilitate de lucru in weekend

Descrierea jobului

Programul este:

Luni - Vineri 06.00 - 15.00
Sambata 07.00 - 16.00
Duminica 13.00 - 22.00
Se lucreaza doua weekend-uri pe luna.

Locatie: Stefanestii de Jos

Salariul de incadrare: 2500 lei net.
Zilele de Sambata, Duminica si sarbatorile legale se platesc dublu, se acorda ajutor de transport de 200 lei/ luna.