Mecanic/​electrician Intretinere Si Reparatii în Constanta

Mecanic/​electrician Intretinere Si Reparatii

S.​C.​SOCEP S.​A.​
Constanta
Industrie: Masini / Auto, Transport / Logistica / Import Export
Tip job: Full time
Departament: Auto / Echipamente, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni, Inginerie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Domeniul de activitate: Mentenanta utilaje (autocamioane, motostivuitoare, macarale auto, incarcatoare frontale, etc)

CERINTELE POSTULUI :
• studii medii – profil mecanic/electric/tehnic
• experienta profesionala – minim 1 an
• seriozitate, disciplina, adaptabilitate, atentie la detaliu, lucru in echipa
• capacitate de organizare si planificare, indemanare si precizie

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
• executarea lucrarilor de intretinere preventiva, predictiva si de reparatii a instalatiilor si utilajelor portuare
• ia cunostinta de defectiunile semnalate si executa lucrari de remediere a acestora
• repara si intretine utilajele din dotarea societatii
• diagnosticarea defectiunilor aparute la mecanismele utilajelor
• comunica toate defectele, functionarile anormale sau deficientele sesizate in timpul supravegherii fiecarui utilaj sau echipament sefului direct
• asigura functionarea la parametrii corespunzatori, sigura si economica a utilajelor

BENEFICII :
• pachet salarial atractiv
• loc de munca stabil