Sofer Livrator în Bucuresti

Sofer Livrator

ADECCO ROMANIA

Bucuresti
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Full time
Departament: Relatii clienti / Call center, Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani)

Descrierea jobului

Adecco Resurse Umane angajeaza pentru clientul sau, cel mai mare magazin online din Romania, curieri pentru livrari Bucuresti si zonele limitrofe.

Esti candidatul ideal daca:

- ai permis de conducere tip B cu experienta de condus de minim 1 an
- esti o persoana serioasa si devotata
- ai disponibilitate de lucru in weekend

Beneficii:

Programul: 5 zile pe saptamana/2 zile libere
Salariul de incadrare: 2500 lei net
Decont de transport: 200 lei/luna
Locatie: Stefanesti de Jos