Operator Productie în Ploiesti

Operator Productie

BRITISH AMERICAN TOBACCO ROMANIA INVESTMENT S.​R.​L.​

Ploiesti
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Full time
Departament: Productie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
In prezent compania British American Tobacco Investment, recruteaza noi operatori de productie. Viitorii colegi/e vor face parte din echipa noastra localizata in fabrica din Ploiesti.

Profilul candidatului:
  • Absolvent scoala profesionala profil tehnic ;
  • Capabil sa lucreze in echipa.
  • Nivel inalt de automotivare si disciplina;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational mediu prezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

Viitorii colegi/e vor face parte din echipa noastra localizata in fabrica din Ploiesti si vor avea urmatoarele responsabilitati:
  • Asigurarea functionarii optime a masinii pentru realizarea volumelor planificate si atingerea indicatorului de calitate stabilit;
  • Alimentarea masinii cu materiale necesare;
  • Participarea la activitatile de mentenanta ale grupului de masinii pe care lucreaza;
  • Urmarirea nivelului de indeplinire al indicatorilor de performanta stabiliti pentru masina sa;
  • Indeplinirea obiectivelor propuse si propunerea de solutii de imbunatatire pentru depasirea lor;
  • Inregistrarea documentele de evidentiere a productiei;