Absolvent - Inginer Instalații în Cluj-Napoca

Absolvent - Inginer Instalații

PROFESSIONAL
Cluj-Napoca
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Fulltime
Departament: Inginerie
Experiență: 1 - 5 ani experienta

Scurta descriere a companiei

PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

Cerinte

Cerinţe specifice postului:

- Studii superioare tehnice;
- Operare PC: Word, Excel, AutoCAD
- Cunoştinţe limbi străine: limba engleză - mediu
- Capacitate de analiză şi sinteză
- Abilităţi de comunicare şi de lucru în echipă
- Gândire analitică şi sintetică, spirit tehnic
- Carnet de conducere cat. B

Responsabilitati

Responsabilități:
•Oferă suport pe partea de design, calculații, proiecte;
•Oferă servicii de consultanță clienților;
•Oferă suport tehnic pentu departamentul de relații cu clienții;
•Actualizează portofoliul de produse, documentația, ofertele, listele de preț și materialele specifice pentru Academie;
•Oferă suport tehnic la negocierea contractelor din zona alocată;

•Introduce săptămânal datele privind activitatea de vânzări în aplicația CRM (situație vânzări, concurența, potențiali clienți);

•Respectă termenele impuse de predare a situațiilor către superiorul ierarhic;
•Păstrează confidențialitatea datelor și informațiilor la care are acces;
•Răspunde de promovarea imaginii prin comportamentul adoptat și prin activitatea desfășurată.