Consultant Implementare Soft Horeca în Bucuresti

Consultant Implementare Soft Horeca

ADECCO RESURSE UMANE
Bucuresti
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Full time
Departament: Alimentatie / HoReCa, Turism / Hotel staff, Relatii clienti / Call center
Experiență: Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
Adecco Permanent Placement recruteaza Consultant implementare soft HoReCa pentru unul dintre clientii sai, companie specializata in oferire solutii software pentru industria ospitalitatii.

Cerinte:
- Permis de conducere - categoria B;
- Disponibilitatea pentru deplasari in tara, in cadrul proiectului (50%);
- Atitudini foarte bune de relationare cu clientii si echipa;
- Initiativa, orientare proactiva fata de clienti;
- Limba engleza cel putin nivel mediu (scris, citit, vorbit);
- Capacitate buna de planificare si organizare;
- Abilitatea de a rezolva probleme, de a cauta solutii;
- Orientare catre client;
- Gandire structurata.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Implementare si consultanta pentru softurile de hotel si/sau restaurant;
- Configurarea solutiilor software pentru hotel/restaurant si scolarizarea echipelor care le vor folosi; se fac deplasari la client, in tara;
- Tine training-uri de utilizare a softurilor oferite utilizatorilor finali.