Operator Depozit-manipulant în Bucuresti

Operator Depozit-manipulant

AGRESSIONE GROUP SA

Bucuresti
Industrie: Comert / Retail, Transport / Logistica / Import Export
Tip job: Full time
Departament: Administrativ / Logistica, Transport / Distributie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Candidatul ideal:
  • serios si punctual
  • harnic
  • tenace

Descrierea jobului

Cautam un baiat harnic pe postul de manipulant marfa-muncitor in depozit.
Conditii de munca si salarizare foarte decente.
Programul de lucru este de luni pana vineri, 8 ore/zi .
Detalii suplimentare legate de conditiile de munca si salarizare se vor obtine in urma interviului de angajare.