Tâmplar (m/​f/​d) - Germania în Germania

Tâmplar (m/​f/​d) - Germania

DREMO PERSONALDIENSTLEISTUNG GMBH

Germania
Industrie: Constructii, Lemn / PVC, Prestari servicii
Tip job: Full time
Departament: Constructii / Instalatii, Personal calificat, Prelucrarea lemnului / PVC, Productie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Suntem pe piața muncii de 20 de ani și colaborăm cu mai multe companii din Germania. Vă așteptăm în echipa noastră!

Cunoașterea limbii germane este obligatorie.

Beneficii:
  • salariu atractiv (2.300-2.500 euro NET) - în funcție de calificare și experiență de muncă
  • un premiu în valoare de 300 euro după primele 3 luni lucrate!
  • primă de productivitate în valoare de 44 euro net/lună
  • bani de concediu și de Crăciun
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu o companie germană
  • asigurare de pensie, de sănătate, de șomaj, de îngrijire pe termen lung și de accidente
  • până la 30 de zile de concediu, concediu medical plătit
  • la dorință, plăți anticipate săptămânale
  • haine de lucru
  • domenii de activitate interesante și variate în cadrul detașărilor de lungă durată
  • contribuții la pensia ocupațională
  • protecție legală împotriva concedierii
  • organizarea cazării
Nu percepem taxe și comisioane. Toate serviciile noastre sunt gratuite.

Descrierea jobului

Cerințe:
  • obligatoriu! cunoștințe de limba germană - solicitantul trebuie să cunoască limbajul de specialitate, să comunice independent la locul de muncă, să înțeleagă sarcina, să o execute conform instrucțiunilor, să descrie problema
  • calificare și/sau mai multi ani de experiență
  • permis auto și mașina personală - constituie un avantaj
Responsabilități:
  • confecționarea mobilei (lemn masiv, PAL)
  • confecționarea ușilor, ferestrelor, căsuțelor din lemn
  • operarea mașinilor și uneltelor de prelucrare a lemnului
V-am trezit interesul? Atunci așteptăm cu nerăbdare CV-ul Dvs.!

Dacă aveți careva întrebări, ne puteți contacta telefonic.
Persoana de contact pentru vorbitorii de limba română:
Doamna Natalia Botnaru
Telefon (orele 9:00-16:00): +49 351 8977529
E-Mail: munca@dremo.com