Secretar Administrativ în Bucuresti

Secretar Administrativ

EOS KSI ROMANIA

Bucuresti
Industrie: Banci / Servicii financiare, Drept
Tip job: Part time,Full time
Departament: Office / Backoffice / Secretariat, Administrativ / Logistica
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Salut. Daca erai genul de copil care isi facea curat in camera fara sa astepte sa-i spuna mama, daca esti o persoana atenta la detalii, comunicativa, cu spirit de echipa, proactivitate atunci… Hai la noi!

Descrierea jobului

Responsabilitati

• Gestionare corespondenta electronica
• Indexarea documentelor in arhiva electronica
• Separarea solicitarilor si trimiterea lor pe fluxul aferent
• Arhivarea documentelor electronic sau fizic
• Introduce in aplicatiile electronice informatii specifice departamentului

Beneficii

• Salariu atractiv
• Bonuri de masa
• Program flexibil
• Training de specialitate
• Abonament medical
• Oferte speciale (sali de fitness, abonamente telefonie etc.)
• Mediu de lucru placut
• Echipa tanara