Muncitori Necalificați Industrie Alimentară - Plecare Rapidă în Germania

Muncitori Necalificați Industrie Alimentară - Plecare Rapidă

EUROWORKERS INTERNATIONAL RECRUITMENT
Germania
Industrie: Alimentara, Prestari servicii, Productie, Turism / HoReCa
Tip job: Full time
Departament: Productie, Alimentatie / HoReCa, Altele
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Dacă ești o persoană serioasă, responsabilă si implicata, poți fi candidatul ideal pentru compania noastră. Vei avea ocazia să lucrezi într-o echipă profesionistă în care să crești și să te dezvolți personal.

Cerințe:​​​
  • Minim 10 clase studiate

Descrierea jobului

Diverse etape din cadrul procesului de producție a produselor din carne de pui în fabrică din GERMANIA.

Beneficii:
  • SALARIU ATRACTIV minim 9.96 euro/ora brut
  • Contract de muncă direct cu firma din Germania
  • Firma se ocupă de plata impozitelor și a taxelor
  • Asigurarea locuinței în apropierea serviciului (cost 250-280€ cu utilități incluse, 2 persoane in camera)
  • Transportul înspre și dinspre cazare către fabrică este asigurat gratuit
  • Card de sănătate
  • Cursuri de specializare gratuite (la nevoie)
  • Cursuri de limba germana gratuite (la nevoie)
  • Orele suplimentare sunt plătite cu 25% mai mult
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie mare
  • Se asigura echipament complet de munca

!!! FĂRĂ COMISIOANE ASCUNSE !!!