Operator Bancar Call Center - Limba Romana în Bucuresti

Operator Bancar Call Center - Limba Romana

APT RESOURCES SERVICES SRL
Bucuresti
Industrie: Banci / Servicii financiare, Comert / Retail, Publicitate / Marketing / PR, Prestari servicii, IT / Telecom
Tip job: Full time
Departament: Banci, Office / Backoffice / Secretariat, Relatii clienti / Call center, Telecomunicatii, Marketing
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
  • Vrei sa incepi o cariera in domeniul bancar si sa faci parte dintr-un proiect unic pe piata din Romania?
  • Ai bune abilitati de comunicare si iti doresti o experinta intr-o multinationala bancara?
  • Iti plac provocarile si vrei mereu sa fii in competitie cu tine si cu obiectivele tale?

APT angajeaza pentru clientul nostru, o companie multinationala foarte cunoscuta si lider in domeniul serviciilor bancare, un Operator Bancar . Ai sansa sa faci parte dintr-o organizatie tanara si dinamica unde vei avea parte de training specializat si acces la cele mai noi tehnologii.

Hai sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

Ce va trebui sa faci:
  • Sa contactezi telefonic potentialii clienti;
  • Sa identifici corect nevoile clientilor;
  • Sa furnizeaza informatii generale sau personalizate;
  • Sa inregistrezi in baza de date rezultatele apelului telefonic efectuat si actiunile viitoare în legatura cu clientul respective;
  • Sa promovezi, intr-un mod profesionist, acțiuni de fidelizare a clientilor.
Iti oferim:
  • Oportunitati de dezvoltare si avansare in concordanta cu performantele profesionale;
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Training structurat;
  • Mediu de lucru placut si dinamic.

240320DEC