Operator Proiect Videoident- Limba Germana De La 4000lei Net în Brasov

Operator Proiect Videoident- Limba Germana De La 4000lei Net

ONLINE OFFICE SERVICE SRL
Brasov
Industrie: Callcenter / BPO
Tip job: Part time,Full time
Departament: Office / Backoffice / Secretariat, Relatii clienti / Call center, Telecomunicatii
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal

Esti o fire comunicativa,dinamica,prietenoasa ?
Iti face placere sa interactionezi direct cu clientii , atunci esti binevenit in echipa noastra!

- cunoasterea limbii GERMANE la un nivel avansat obligatoriu
- limba engleza mediu/avansat ,alte limbi straine sunt un avantaj
- abilitati de operare PC
- seriozitate, corectitudine,responsabilitate
- experienta anterioara in domeniul Customer Support sau in activitati similare constituie un avantaj
- Program flexibil de lucru: Luni – Duminica ( intre orele 09-18:00 11-20:00) inkl.ora pauza

Descrierea jobului

Videoident este un proces de identificare tehnică in limba germana care permite consumatorilor să se identifice, indiferent de locația lor, folosind webcam/Smartphone. Sarcina ta este sa verifici datele clientilor prin intermediul documentelor de identitate, utilizand telefonie video.

Activitea se v-a desfasura in biroul nostru din BRASOV ,REMOTE NU ESTE POSIBIL !

- Salariu fix de la 4000 lei net
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Proiect de viitor si de lunga durata
- Tichete de masa
- Bonus lunar in functie de performante
- Mediu de lucru dinamic, placut, flexibil
- Program de lucru flexibil
- Cafea și băuturi incluse