Analist Aplicatii It-contract Determinat 1 An în Bucuresti

Numele companiei:

Candidatul ideal De 25 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.Vino si tu in #ComunitateaMega!Ne dorim ca tu sa vii cu: Studii superioare finalizate (preferabil profil IT sau Tehnic); Bune cunostinte de Ms Office (in special Excel); Experienta in implementarea de proiecte IT (2-3 ani); Bune abilitati de analiza, sinteza si documentare; Buna cunoastere
MEGA IMAGE
Analist Aplicatii It-contract Determinat 1 An
MEGA IMAGE
Bucuresti

Industrie: Comert / Retail

Tip job: Full time

Departament: IT Software

Experien╚Ť─â: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
De 25 de ani, in Mega Image, povestile de succes se scriu pe perioade lungi de timp. Acestea sunt scrise de oameni pentru care pasiunea pentru excelenta, loialitatea si dorinta de a reusi indiferent de situatii, schimbari sau provocari reprezinta un mod de a trai si de a se dezvolta continuu.
Vino si tu in #ComunitateaMega!
Ne dorim ca tu sa vii cu:
  • Studii superioare finalizate (preferabil profil IT sau Tehnic);
  • Bune cunostinte de Ms Office (in special Excel);
  • Experienta in implementarea de proiecte IT (2-3 ani);
  • Bune abilitati de analiza, sinteza si documentare;
  • Buna cunoastere a limbii engleze;
  • Abilitati de comunicare, relationare, organizare si integrare;
  • Capacitate sporita de intelegere a proceselor de business.
Ar fi ideal daca ai:
  • Experienta cu sisteme ERP si/sau sisteme logistice (WMS);
  • Cunostinte despre metodologia Agile/ lucru cu Jira.

Descrierea jobului

Uite care vor fi responsabilitatile tale:
  • Participarea la implementarea proiectelor care necesita componente IT ÔÇô aplicatii, module, sisteme informatice;
  • Centralizarea cerintelor de business de la utilizatori;
  • Analizarea cerintelor tehnice, documentarea si initierea discutiilor cu partenerii externi;
  • Propunerea solutiilor de business si intocmirea specificatiilor tehnice, in acord cu cerintele proiectelor;
  • Oferirea de suport in timpul proiectului, dar si dupa implementarea acestuia (testare aplicatii, training pentru utilizatori);
  • Asigurarea suportului L2 pentru aplicatiile si sistemele aflate in responsabilitate;
  • Identificarea si propunerea de modalitati de optimizare a proceselor si a solutiilor tehnice, in colaborare cu partenerii externi si cu echipele IT din grupul Ahold Delhaize;
  • Sustinerea de sesiuni de training pentru utilizatorii finali.
Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni ­čśŐ

Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:
  • Pachet variat de compensatii si beneficii;
  • Card de tichete de masa;
  • Bonus anual prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
  • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
  • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
  • Reduceri dedicate iubitorilor de lectura, pasionatilor de shopping si celor care isi doresc sa se mentina ÔÇťin formaÔÇŁ;
  • Posibilitatea de crestere in cariera si mobilitate interna.
Daca acest rol nu prezinta interes pentru tine, dar stii pe cineva caruia i s-ar potrivi, ne-am bucura sa dai de veste mai departe! ­čśŐ
#AnalistIT #SuportLevel2 #ITBusinessAnalyst #MegaImage #Retail
Tab Salariu
Ordoneaz─â dup─â:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.