Tehnician Service /​ Mecanic în Bacau

Numele companiei:

Candidatul ideal - Permis conducere categoria B (obligatoriu)- Abilități tehnice- Cunostinte operare PC- Experienta in activitate de service si mentenanta echipamente, constituie un avantaj dar nu este obligatorie- Disponibilitate pentru deplasari in zona alocata- Persoana flexibila, comunicativa, orientata spre rezultat.- Capacitate și dorință de învățareDescrierea jobului - Asigura punerea in functiune a utilajelor;- Asigura intretinerea si repararea utilajelor- Efectueaza diagnoze- Realizeaza rapoarte de activitateOferim:- contract de muncă pe perioadă nedeterminată- pachet salarial avantaj
AD STIL
Tehnician Service /​ Mecanic
AD STIL
Bacau

Industrie: Prestari servicii, Protectia mediului, Energetica, Masini / Auto

Tip job: Part time,Full time

Departament: Altele, Auto / Echipamente, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
- Permis conducere categoria B (obligatoriu)
- Abilități tehnice
- Cunostinte operare PC
- Experienta in activitate de service si mentenanta echipamente, constituie un avantaj dar nu este obligatorie
- Disponibilitate pentru deplasari in zona alocata
- Persoana flexibila, comunicativa, orientata spre rezultat.
- Capacitate și dorință de învățare

Descrierea jobului

- Asigura punerea in functiune a utilajelor;
- Asigura intretinerea si repararea utilajelor
- Efectueaza diagnoze
- Realizeaza rapoarte de activitate

Oferim:
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- pachet salarial avantajos
- mașină de serviciu
Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.