Consilier Vanzari - Moravita,​giurgiu Id:018 în Giurgiu

Numele companiei:

Candidatul ideal Rolul consilierului de vanzari:Livreaza servicii de calitate clientilor nostri. Raspunde solicitarilor venite de la clientiCandidatul ideal: Simt estetic dezvoltat Responsabilitate și seriozitate; Dinamism și spirit de inițiativă; Orientare și deschidere către client; Flexibilitate și spirit de echipă; Capacitate de adaptare și comunicare. Experiența anterioară în mercantizare/comerț constituie avantaj;Descrierea jobului Intâmpină clientul cu amabilitate, îl ajută să-şi aleagă produsele, îi oferă soluţii şi servicii; Cunoaste in detaliu articolele de brand prezente la vanzare
HEINRIG IMPEX FILIALA BUCURESTI
Consilier Vanzari - Moravita,​giurgiu Id:018
Giurgiu

Industrie: Comert / Retail, Turism / HoReCa, Sport / Frumusete, Textila

Tip job: Full time

Departament: Alimentatie / HoReCa, Merchandising / Promoteri, Relatii clienti / Call center, Vanzari

Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Rolul consilierului de vanzari:

Livreaza servicii de calitate clientilor nostri. Raspunde solicitarilor venite de la clienti

Candidatul ideal:
  • Simt estetic dezvoltat
  • Responsabilitate și seriozitate;
  • Dinamism și spirit de inițiativă;
  • Orientare și deschidere către client;
  • Flexibilitate și spirit de echipă;
  • Capacitate de adaptare și comunicare.
  • Experiența anterioară în mercantizare/comerț constituie avantaj;

Descrierea jobului

  • Intâmpină clientul cu amabilitate, îl ajută să-şi aleagă produsele, îi oferă soluţii şi servicii;
  • Cunoaste in detaliu articolele de brand prezente la vanzare
  • Aprovizionează în mod corect şi eficient rafturile din magazin;
  • Realizează în mod corect inventarele;
  • Asigură amplasarea corectă a mărfurilor pe rafturi;
  • Depozitează şi manipulează în mod corespunzător marfa;
  • Verifică şi întreţine ordinea, curăţenia din raioane, sesizează şi înlătură eventualele defecţiuni;
  • Respecta planogramele pentru fiecare categorie de produse si sigură o imagine plăcută a magazinului.

Beneficii
  • Asigurare medicala la clinica privata
  • Bonuri de masa de: 20 lei/zi
  • Decont transport
  • 13 salarii pe an
  • Bonusuri de performanta
  • Traininguri periodice:
Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.