Consilier Vanzari - Magazine Certificate Lego în Bucuresti

Numele companiei:

Candidatul ideal Are experienta in vanzari, reprezinta un avantaj experienta in vanzari in mall. Este orientat catre client, are abilitati de comunicare foarte bune. Este punctual, flexibil, se implica activ in promovarea produselor. Are aspect personal ingrijit. Are memorie vizuala buna si atentie distributiva in vederea acumularii cunostintelor intr-un timp cat mai scurt. Are cunostinte medii in utilizarea calculatorului. Este disponibil pentru program in schimburi de luni pana duminica. Vorbeste limba engleza cel putin la nivel mediu. Are minim diploma de bacalaureat.Posturile sunt disponib
BRICK DEPOT
Consilier Vanzari - Magazine Certificate Lego
BRICK DEPOT
Bucuresti

Industrie: Comert / Retail

Tip job: Full time

Departament: Vanzari

Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
  • Are experienta in vanzari, reprezinta un avantaj experienta in vanzari in mall.
  • Este orientat catre client, are abilitati de comunicare foarte bune.
  • Este punctual, flexibil, se implica activ in promovarea produselor.
  • Are aspect personal ingrijit.
  • Are memorie vizuala buna si atentie distributiva in vederea acumularii cunostintelor intr-un timp cat mai scurt.
  • Are cunostinte medii in utilizarea calculatorului.
  • Este disponibil pentru program in schimburi de luni pana duminica.
  • Vorbeste limba engleza cel putin la nivel mediu.
  • Are minim diploma de bacalaureat.
Posturile sunt disponibile in:
Magazinul Certificat LEGO din Promenada Bucuresti (1 post)
Magazinul Certificat LEGO din AFI Cotroceni Bucuresti (1 post)
Magazinul Certificat LEGO din VIVO! Cluj-Napoca (1 post)

Descrierea jobului

  • Incaseaza banii sau alte forme de plata pentru vanzarea de produse, gestioneaza corect valorile incasate.
  • Receptioneaza marfa.
  • Aranjeaza marfa pe raft.
  • Participa la efectuarea inventarelor periodice pentru stocurile de marfa.
  • Asigura curatenia si ordinea in magazin.
  • Participa la activitatile promotionale organizate in magazin.
  • Cunoaste foarte bine produsele si ofera consultanta clientilor, solutioneaza reclamatii sau sesizari venite din partea clientilor.

Oferta:
  • salariu fix + bonusuri in functie de realizari;
  • bonuri de masa;
  • decontare abonament pentru transportul in comun.
Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.