Sofer Distributie Marfuri în Targoviste

Numele companiei:

Candidatul ideal - Permis de conducere categoria B (avantaj C si E);- Studii: Liceu cu Diploma de Bacalaureat;- Cazierul Juridic si Cazierul Rutier sa fie fara evenimente.Descrierea jobului - transport si distributie marfuri clienti in tara.- salariu atractiv.
ANDY-STAR-IMPEX
Sofer Distributie Marfuri
Targoviste

Tip job: Full time

Departament: Transport / Distributie

Experiență: Fara experienta

Candidatul ideal
- Permis de conducere categoria B (avantaj C si E);

- Studii: Liceu cu Diploma de Bacalaureat;

- Cazierul Juridic si Cazierul Rutier sa fie fara evenimente.

Descrierea jobului

- transport si distributie marfuri clienti in tara.
- salariu atractiv.
Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.