Expert achizitii publice în Bucuresti

Numele companiei:

Companie verificată
Aplica rapid
Cerințe:Absolvent al Facultatii de Drept sau EconomiceExperienta in domeniul juridic sau economic de minim 3 aniCunostinte solide de drept civil si drept comercialConstituie avantaj experienta in urmatoarele domenii: achizitii publice, lucrul pe proiecte europenePermis de conducere categoria BSE OFERA:Contract de munca pe perioada nedeterminataSalariu fix + comision important din licitatiile castigateTelefon, laptop, masina (beneficiu);Este un job hibrid: imbina lucrul de acasa si la birouAdresa: Piata Unirii, BucurestiResponsabilități:Identifica anunturile publicate pe website-urile oficiale
EFFECTIVE HUMAN RESOURCES SRL
Expert achizitii publice
Bucuresti

Tip job: FullTime

Cerințe:

  • Absolvent al Facultatii de Drept sau Economice
  • Experienta in domeniul juridic sau economic de minim 3 ani
  • Cunostinte solide de drept civil si drept comercial
  • Constituie avantaj experienta in urmatoarele domenii: achizitii publice, lucrul pe proiecte europene
  • Permis de conducere categoria B

SE OFERA:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Salariu fix + comision important din licitatiile castigate
  • Telefon, laptop, masina (beneficiu);
  • Este un job hibrid: imbina lucrul de acasa si la birou
  • Adresa: Piata Unirii, Bucuresti

Responsabilități:

  • Identifica anunturile publicate pe website-urile oficiale (ex: SEAP) privitoare la contractele de achizitii publice
  • Procura documentatia de atribuire de la autoritatile contractante
  • Analizeaza si clarifica conditiile de participare la procedura de achzizitie
  • Intocmeste documentatia ceruta prin caietul de sarcini, fisa de date, etc
  • Identifica expertii necesari pentru participarea la licitatie
  • Completeaza formularele aferente licitatiei, redacteaza oferte
  • Intocmeste si verifica dosarul administrativ al licitatiei publice
  • Depune la sediul autoritatii contractante documentele solicitate pentru atribuirea contractului de achizitie
  • Participa la sesiunile de deschidere si negociere a ofertelor la autoritatile contractante
  • Elaboreaza raspunsuri la solicitarile de clarificari emise de autoritatile contractante
  • Elaboreaza continutul documentatiilor de atribuire (referate, note justificative, fisa de date, caiet de sarcini)
  • Elaboreaza documentele aferente derularii procedurii de achizitie publica (calendar, raport de evaluare, comunicari catre ofertanti, solicitari de clarificari si raspunsuri la clarificari,etc)
  • Publica anunturile in SEAP
  • Intocmeste dosarul procedurii de achizitie publica
  • Organizeaza si arhiveaza documentele aferente activitatii desfasurate
  • Identifica anunturile publicate pe website-urile oficiale de SELECTIE PARTENERI pentru proiectele cu finantare europeana (ex: POCU)
  • Procura documentatia de selectie parteneri pentru proiectele cu finantare europeana
  • Analizeaza si clarifica conditiile de participare la procedura de selectie
  • Intocmeste documentatia ceruta
  • Depune la sediul autoritatii documentele solicitate pentru atribuirea selectiei de parteneri
  • Participa la sesiunile de deschidere
  • Elaboreaza raspunsuri la solicitarile de clarificari.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.