JAVA developer junior/​middle/​ senior în Remote

Numele companiei:

Companie verificată
Aplica rapid
Cerințe:Cautam Java Developer, Backend, aplicatii web junior/middle/ senior Timisoara;Experienta relevanta in rol de Java Developer, Junior / Middle sau SeniorStudii superioare relevante in IT (finalizate sau in curs);Cunostinte tehnice: Java (8, 13, 15), JEE 7, Spring, JUnit, Jenkins, Jira;Cunostinte avansate de limba engleza;Cunostintele de limba germana constituie avantaj.Responsabilități:Oras de lucru Timisoara (WFH work from home - Timisoara);Program de lucru: Luni Vineri, 8 h/zi + 30 minute pauza de masa, cu incepere flexibila intre 09.00-10.00;Tip contract: Contract durata nedeterminata
EFFECTIVE HUMAN RESOURCES SRL
JAVA developer junior/​middle/​ senior
Remote

Tip job: FullTime

Cerințe:

  • Cautam Java Developer, Backend, aplicatii web junior/middle/ senior Timisoara;
  • Experienta relevanta in rol de Java Developer, Junior / Middle sau Senior
  • Studii superioare relevante in IT (finalizate sau in curs);
  • Cunostinte tehnice: Java (8, 13, 15), JEE 7, Spring, JUnit, Jenkins, Jira;
  • Cunostinte avansate de limba engleza;
  • Cunostintele de limba germana constituie avantaj.

Responsabilități:

  • Oras de lucru Timisoara (WFH work from home - Timisoara);
  • Program de lucru: Luni Vineri, 8 h/zi + 30 minute pauza de masa, cu incepere flexibila intre 09.00-10.00;
  • Tip contract: Contract durata nedeterminata sau colaborare in sistem PFA;
  • Posibilitatea de a lucra de la distanță, pentru program de lucru full-time;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Timp de lucru flexibil;
  • Oportunitatea de a dezvolta o carieră într-o firma multinaționala stabila.
Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.