Tehnical support engineer l3 în Remote

Numele companiei:

Companie verificată
Aplica rapid
Cerințe:- Experienta necesara: minimum 5 ani pe un post de Customer Support tehnic;- Studii superioare, preferabil in IT;- Cunostinte tehnice: capacitatea de a citi o linie de cod la nivel de baza;- Conostinte REST API;- Cunostinte avansate de limba engleza (oral si scris).Condiții:- Se lucreaza in regim de Work From Home, remote, de oriunde din Romania.Responsabilități:- Asigurarea calitatii serviciilor de Customer Care prin tichete, chat, email, apeluri.
EFFECTIVE HUMAN RESOURCES SRL
Tehnical support engineer l3
Remote

Tip job: FullTime

Cerințe:

- Experienta necesara: minimum 5 ani pe un post de Customer Support tehnic;

- Studii superioare, preferabil in IT;

- Cunostinte tehnice: capacitatea de a citi o linie de cod la nivel de baza;

- Conostinte REST API;

- Cunostinte avansate de limba engleza (oral si scris).

Condiții:

- Se lucreaza in regim de Work From Home, remote, de oriunde din Romania.

Responsabilități:

- Asigurarea calitatii serviciilor de Customer Care prin tichete, chat, email, apeluri.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.