QA & Project manager translator în Remote

Numele companiei:

Companie verificată
Aplica rapid
Cerințe:- Experienta anterioara nu este necesara, dar reprezinta un avantaj;- Studii medii sau superioare, preferabil pe domenii lingvistice;- Cunostinte de limba Germana nivel mediu si limba Engleza minimum incepator;- Cunostinte tehnice: Ms Office, orice alt program de traduceri;- Sociabilitate, perseverenta, organizare si atentie la detalii.Condiții:- Posibilitate de lucru Work From Home.Responsabilități:- Proofing pe texte tehnice (identificarea greselilor in texte cu ajutorul unor programe speciale);- Traduceri documente;- Respectare deadline-uri.
EFFECTIVE HUMAN RESOURCES SRL
QA & Project manager translator
Remote

Tip job: FullTime

Cerințe:

- Experienta anterioara nu este necesara, dar reprezinta un avantaj;

- Studii medii sau superioare, preferabil pe domenii lingvistice;

- Cunostinte de limba Germana nivel mediu si limba Engleza minimum incepator;

- Cunostinte tehnice: Ms Office, orice alt program de traduceri;

- Sociabilitate, perseverenta, organizare si atentie la detalii.

Condiții:

- Posibilitate de lucru Work From Home.

Responsabilități:

- Proofing pe texte tehnice (identificarea greselilor in texte cu ajutorul unor programe speciale);

- Traduceri documente;

- Respectare deadline-uri.

Tab Salariu
Ordonează după:
Nu rata niciun job!
Primește joburile noi direct pe email.