BUCATAR pentru hotelurile MERCURE & ibis Styles Dunarea Galati
Adaugat: 6 zile în urmă
DUNAREA SA
BUCATAR pentru hotelurile MERCURE & ibis Styles Dunarea Galati
Adaugat: 6 zile în urmă
DUNAREA SA
Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.
Încurajăm candidații creativi și activi, cu profil de lider, în jurul cărora se poate coagula oricând o echipă eficientă cu valori și atitudini similare, cu orientare către clientul care se bucură de rezultatul pasiunii celor mai buni oameni din domeniul artei culinare.
diploma de calificare;
experienta ca bucatar de minimum 3 ani;
spirit de echipa;
capacitate de verificare si raportare;
disponibilitate la program prelungit (inclusiv in weekenduri);
atentie la detalii, rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu.
Sfaturi de siguranta
- Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
- Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
This action will pause all job alerts. Are you sure?
Locuri de munca similare
Fii informat
Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.
Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.