Tehnician Mecanic - Productie

Companie verificată
Aplica rapid
Yoko Midori Recruitment SRL
Locație: Pantelimon

Tip job: FullTime

Suntem in cautare de Tehnician Mecanic, pentru unul din clientii nostri, un important producator si disctribuitor de produse de curatenie.

Cerinte:

  • Studii medii (liceu sau scoala profesionala)
  • Cunoasterea liniilor de ambalare folosite la ambalarea detergentilor lichizi (de preferat)
  • Experienta in domeniul liniilor de ambalare poate constitui un avantaj (mentenanta utilajelor dintr-un spatiu de productie);
  • Cunostinte de operare cu panouri de comanda electronica, reglare parametrii functionare utilaj
  • Cunostinte de lacatus-mecanic
  • Experienta in domeniu minim 3 ani.

Responsabilitati:

  • Pregatirea si supravegherea liniilor de ambalare :
  • Efetuarea schimbarilor necesare la componentele liniilor de ambalare (etichetare, umplere. inchidere) specific fiecarui tip de produs ambalat
  • Supravegherea liniilor de ambalare in timpul functionarii pentru incadrarea in parametrii stabiliti
  • Interventii mecanice la componentele liniilor de ambalare daca este cazul
  • Indeplinirea altor sarcini specifice activitatii de productie

Beneficii:

  • Bonuri de masa de 35 de lei/zi lucrata;
  • Prime de Pasti si de Craciun;
  • Cresteri salariale in functie de performanta;
  • Discount pentru produsele companiei;
  • Asigurare transport/decontare suport