Inginer Mecanic Junior

Companie verificată
Aplica rapid
Yoko Midori Recruitment SRL
Locație: Pantelimon

Tip job: FullTime

Suntem in cautare de Inginer Mecanic Junior, pentru unul din clientii nostri, un important producator si disctribuitor de produse de curatenie.

Cerinţe profesionale/ profil al candidatului

  • Studii superioare tehnice
  • Noţiuni de organizare a producţiei si a muncii
  • Experienţă în domeniul industrial - minim 1 an
  • Cunostinţe de limba engleză (în special termeni tehnici) - reprezinta un avantaj
  • Cunostinţe operare PC

Responsabilitati

  • Managementul tuturor activităților de întreținere din fabrică
  • Rezolvarea problemelor electrice și mecanice
  • Lucrul 'practic' pe echipament pentru efectuarea reparațiilor
  • Interfața constantă cu fabrica mamă pentru dezvoltare și rezolvarea problemelor
  • Dezvoltarea fabricii în concordanță cu recomandările fabricii mamă
  • Managementul furnizorilor de servicii și contractori
  • Piese de schimb pentru mentenanță, legături manageriale cu furnizorii locali pentru piese de schimb și servicii management

Beneficii

  • Bonuri de masa de 35 de lei/zi lucrata;
  • Prime de Pasti si de Craciun;
  • Cresteri salariale in functie de performanta;
  • Bonusuri in functie de productivitate;
  • Discount pentru produsele companiei;
  • Decontare combustibil pentru angajatii cu masina proprie, decontare abonamente pe transport in comun sau asigurare transport daca este in zona in care avem firma de transport.