Sef de santier plaforma petroliera,​ Franta - 4000 euro

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 3999 până la 4000 EURO pe lună

HR Intra Interim SRL
Locație: Franta

Tip job: FullTime

Intra Interim, agent de munca temporara Autorizat de catre Ministerul Muncii, activeaza pe piata de recrutare din 2018. Suntem prezenti atat in Romania, cat si in Franta sau Italia pentru ca misiunea dvs sa fie un adevarat succes!

Intra Interim recruteaza Sef de post pentru un client din Franta, zona Pau.

Cerințe:

  • Experienta in domeniu - OBLIGATORIU
  • Permis de conducere categoria B - OBLIGATORIU
  • Cunoasterea limbii franceze si engleze - nivel mediu/avansat - OBLIGATORIU
  • Calificarea IWCF nivel 4
  • Cunoașterea foarte bună a instalației de foraj, a echipamentului acesteia și a influenței parametrilor asupra performanței sondei
  • Este foarte important sa puteti lucra in echipa dar si sa fiti autonom (sa fiti capabil sa va descurcati si singur), sa fiti serios si responsabil.

Condiții:

  • Program - 48 ore/saptamana se lucreaza in 3 schimburi, 8 ore/zi (1 săptămână de muncă in tura de dimineața, apoi 24 de ore de odihnă; 1 săptămână de muncă in tura de după-amiaza, apoi 24 de ore de odihnă; 1 săptămână de muncă in tura de noapte, apoi 48 de ore de odihnă și se repeta din nou)
  • Contract pe perioada nedeterminata in Romania, cu detasare 6 luni in Franta si cu posibilitate de prelungire a acestei detasari pana la 18 luni
  • 0 taxe sau comisioane
  • Cazare si transport asigurate de catre angajator
  • Salariu 4000 EUR net/lună.

Responsabilități:

  • Respectă și pune în aplicare instrucțiunile date de supervizorul de foraj și de șantierul
  • Se afla informatii despre operațiunile viitoare pentru a organiza pregătirea
  • Asigura aplicarea corecta a parametrilor de foraj, buna comportare a caracteristicilor namolului
  • Se asigură că toate măsurile de control al exploziilor sunt în vigoare și rămâne alertă la orice semne de avertizare ale unei explozii
  • Raportează sefului de santier cu privire la toate evenimentele care au loc în timpul poziției sale cu privire la puț sau dispozitiv
  • Completeaza raportul de tura si raporteaza toate faptele importante pentru continuarea operatiunilor pe planurile personale, tehnice si materiale
  • Aplică și pune în aplicare procedurile operaționale și informează seful de santier dacă acestea nu mai par functionabile.

Mai multe detalii la nr de telefon in intervalul orar 10:00-17:00 de luni pana vineri.