Tehnician instalații de climatizare

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 5500 până la 6000 LEI pe lună

Clarismart Consulting SRL
Locație: Timisoara

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal:

- Cunoaste realizarea si functionarea diverselor tipuri de instalatii AC si ventilatii

-Are spirit de echipa

-Cu experienta in domeniu

Descrierea jobului:

- Participarea si efectutarea lucrarilor specifice de montaj aer conditional climatizare rezidential, comercial si industrial

-Partiziparea si suparea fazelor de lucrari pe tipuri de proiecte alocat

- Participarea la lucrari de mentananta ( revizi si intervente pentru instalatii HVAC)

-Analizeaza si alege solutii tehnice pentru instalatii de aer conditionat, ventilatie si climatizare;

- Acorda suport tehnic pentru anumite activitati sau lucrari in desfasurare (intretinere, reparatii, montaje, etc)

-Participa ocazional la receptia lucrarilor;

Beneficii:

-Salariu atractiv

-Bonusuri in functie de performanta

- Transport asigurat

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.