Specialişti pentru reparaţii auto în Olanda

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 2400 EURO pe lună

Covebo Recrutare SRL
Locație: Olanda

Tip job: FullTime

Descrierea postului Sunteți profesionist în reparații auto? Aveți experiență și sunteți interesat de un loc de muncă în străinătate, în Olanda?

Oferim locuri de munca pentru vopsitori de caroserie auto, tinichigii, mecanici montaj-demontaj, pregătitori vopsire si mecanici auto.

Covebo are o experiență de 20 de ani în recrutare. Vă îndrumăm la începutul noului dvs.proiect și suntem întotdeauna disponibili dacă aveți întrebări atunci când lucrați în Olanda. Ne asigurăm că puteți începe prima zi de lucru bine pregătit. Veți primi echipament de lucru și toate cele necesare pentru a vă desfășura activitatea în bune condiții.

Cerințele postului

  • Să aveți experienţă în domeniu de minim 2 ani
  • Să puteţi lucra în mod independent si în echipă
  • Să puteţi comunica în limba engleză
  • Să deţineți permis de conducere categoria B

Responsabilitățile postului

  • În funcție de abilitățile dumneavoastră salariul este 500-600 euro net/săptămână
  • Veți avea o cameră gratuită, în care veți sta singur, într-o casă care este echipată complet
  • Contract de muncă olandez si colaborare pe termen lung
  • Veți primi mașină de serviciu sau veţi beneficia de indemnizaţie dacă folosiţi masina personală
  • Veţi beneficia de asigurare medicală gratuită
  • Utilităţile plătite