Agent vanzari imobiliare

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 3150 până la 5000 LEI pe lună

EURO VIAL RESIDENCE SRL
Locație: Constanta

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Compania noastră, lider pe piața imobiliară, caută un agent de vânzări imobiliare dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre din Constanta. Suntem în căutarea unei persoane motivate, cu abilități excelente de comunicare și vânzare, pentru a contribui la creșterea afacerii noastre într-un mediu dinamic și competitiv.

Cerințele postului

Experiență anterioară în vânzări imobiliare sau domenii conexe (constituie un avantaj)

Abilități excelente de comunicare și negociere

Capacitatea de a lucra independent și în echipă

Cunoștințe solide despre piața imobiliară locală

Dorința de a învăța și de a se dezvolta continuu

Responsabilitățile postului

Identificarea și contactarea potențialilor clienți interesați de tranzacții imobiliare

Prezentarea proprietăților disponibile în mod profesionist și convingător

Gestionarea negocierilor între cumpărători și vânzători

Asigurarea satisfacției clienților și construirea relațiilor pe termen lung

Monitorizarea pieței imobiliare pentru a identifica oportunități și tendințe

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și comisioane atractive

Oportunități de avansare în cadrul companiei

Training și dezvoltare profesională continuă

Mediu de lucru dinamic și susținător