Inginer Electrician

Companie verificată
Aplica rapid

Media netă estimată pe baza celor 234 de salarii introduse în Salario: 4750 RON/Luna

TEPE BOZDEMIR JOINT VENTURE
Locație: Campia Turzii

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Cerințele postului

  • Studii superioare de specialitate
  • Experienta minim 5 ani
  • Bune abilitati de comunicare in limba engleza
  • Bune abilitati de organizare si comunicare
  • Intelegerea standardelor NEC si UE
  • Cunostinte AutoCAD

Responsabilitățile postului

  • Gestionarea proiectelor de inginerie
  • Proiectarea, controlul si implementarea sistemelor sistemelor si produselor electrice
  • Dezvoltarea proceselor de fabricatie conform standardelor NEC si UE
  • Definirea nevoilor si cerintelor clientilor
  • Colaborarea cu inginerii si tehnicienii pentru a proiecta si aplica noi procese de sistem
  • Efectuarea analizelor de calitate si performanta la: alarma de incendiu, CCTV, control acces, transformator, generator etc
  • Centralizarea si raportarea rezultatelor testelor
  • Examinarea nevoilor de echipamente noi, calcularea costurilor si pregatirea bugetelor
  • Monitorizarea planurilor de calitate si a programelor de lucru