Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
P

Accounting Application Implementation Consultant (5000 RON NET)

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Partnerd
Industrie:
Bancar, finante si asigurari
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Cerinte

Scopul major al postului:

Implementeaza solutia Avansis.Financiar-Contabil, ofera suport si asistenta post-

implementare in institutii publice, in baza contractelor incheiate cu acestea.

Responsabilitati

Sarcini si responsabilitati:

Organizeaza si executa actiuni ce implica urmatoarele :

• Efectueaza configurarile initiale ale solutiei Avansis.Financiar-Contabil:

- Acorda licente

- Creaza utilizatori

- Aloca drepturi de acces, etc.

• Participa la intalniri online sau la sediul clientului pentru instruirea utilizatorilor;

• Acorda suport post-implementare pana la intocmirea primelor situatii financiare

(ForExeBug, DDS, etc) din Avansis.Financiar-Contabil si primei recapitulatii

salarizare importate din aplicatia CARES ;

• Sustine prezentari tehnice ale solutiei Avansis.Financiar-Contabil , online sau la sediul

clientului ;

• Este la curent cu modificarile de legislatie din domeniul contabilitatii bugetare ;

• Actualizeaza periodic versiunile solutiei Avansis. Financiar-Contabil pentru clientii din

portofoliu ;

• Participa la testarea functionalitatilor noi ale solutiei si ale functionalitatilor existente

in cazul in care sufera modificari modificari ;

• Este implicat in elaborarea si imbunatatirea continua a fluxurilor de lucru, ghidurilor

si manualelor de utilizare ale solutiei Avansis.Financiar-Contabil ;

• Preia si rezolva solicitarile clientilor in etapa de implementare a solutiei;

• Urmareste stadiul implementarii solutiei si se asigura de faptul ca respecta termenul

de livrare ;

• Preia solicitarile ce implica dezvoltari suplimentare ale solutiei si le transmite catre

echipa de analiza din cadrul departamentului ;

• Efectueaza deplasari la sediul clientilor cand situatia o impune ;

• Isi insuseste documentatia privind dezvoltarile noi ale solutiei, si o aplica in activitatea

pe care o desfasoara ;

• Ofera suport tehnic clientilor de fiecare data cand situatia o impune (ex. inchiderea

situatiilor financiare lunare/trimestriale/anuale);

• Se preocupa de ridicarea continua a nivelului de instruire profesionala ;

• Intelege ca orice material de natura intelectuala creat in interes de serviciu este

proprietatea companiei ;

• Adopta permanent un comportament in masura sa promoveze imaginea si interesele

firmei ;

• Utilizeaza resursele existente exclusiv in interesul companiei ;

• Se asigura de buna functionare a solutiei instalate, prin respectarea procedurilor

legate de protectia impotriva virusilor informatici ;

• Respecta procedurile de lucru ;

• Pastreaza confidențialitatea si integritatea datelor și informațiilor cu care lucreaza in

cadrul firmei ;

• Anunta seful ierarhic despre orice eveniment pe care il apreciaza ca incident de

securitate asociat cu activitatea proprie ;

• Se limiteaza doar la accesul acordat pentru acele informaţii care îi sunt necesare la

îndeplinirea sarcinilor de serviciu ;

• Intelege ca este strict interzisa folosirea neautorizată a informaţiilor la care nu are in

mod normal acces (scurgerea de informaţii) ;

• Respecta clauzele de confidenţialitate stabilite în contractul de muncă ;

• Isi insuseste si respecta continutul politicilor de securitate pe care le primeste in

format electronic securizat si din care este instruit de catre RSI ;

Alte informatii

Salariu si beneficii:

- Salariu net: 5000 RON

- Regim de lucru: Hybrid

- Asigurare medicală

- Bonuri de masa

- Masina de serviciu

Salariu

5000 RON

Beneficii

  • Bonus de performanta

  • Bonus anual

  • Abonament medical

  • Asigurare medicala

  • Training-uri

  • Certificari/Atestate

  • Decontarea transportului

  • Laptop

  • Telefon mobil

  • Masina de serviciu

  • Tichete de masa

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Accounting Application Implementation Consultant (5000 RON NET)
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti