Lucrator comercial - vitrina asistată (Sergiana Bunataturi din Ardeal) Brasov

Companie verificată
Aplica rapid
SERGIANA PRODIMPEX
Locație: Brasov

Tip job: FullTime

Sergiana Bunătățuri din Ardeal angajează Lucrător comercial vitrină asistată

Locație: Carrefour Brasov

Cerințe:

- atenție la detalii

- amabilitate și orientare către client

- dexteritate manuală

- abilități de comunicare

- persoană responsabilă, implicată

Responsabilități:

- prezentarea clientului cu amabilitate produsele si serviciile aferente vânzării, pentru promovarea activităţii de vânzare si a imaginii magazinului

- asigurarea curățeniei vitrinei,a feliatorului și a produselor pe care le utilizează la vânzarea mărfii

- ambalarea produselor vândute utilizând materiale specifice

- verificarea stării produselor din stoc,

- verificarea stocului de produse,

- identificarea și controlul periodic al datei de expirare a produselor

Pe lângă salariu, oferim:

- contract de munca pe perioada nedeterminata

- bonuri de masă

- bonusuri pentru realizarea obiectivelor

- prime de Paști și de Crăciun

- cursuri de formare si dezvoltare profesionala

- abomenent clinica privata

- decontare abonament sportiv

Te așteptăm în echipa Sergiana !