Bucatar mic dejun

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 3500 până la 4100 LEI pe lună

Ra Ra Hotels SRL
Locație: Brasov

Tip job: FullTime

Facem diferența împreună!

Ai o pasiune pentru ospitalitate și pentru tot ce înseamnă bucătărie?

Îți plac provocările și îți surâde ideea de a face parte din echipa premergătoare deschiderii unui hotel?

Ai experiență în restaurante, ești energic și îți place să te implici activ în echipă?

Te entuziasmează ideea de a oferi experiențe gastronomice memorabile?

Te încântă ideea de a face ca fiecare moment să conteze?

Dacă răspunsul la toate aceste întrebări este afirmativ, atunci vrem să te cunoaștem!

  • Experiență dovedită de 5 ani în poziție similară în hotel;
  • Cursuri de specialitate - calificare bucătar
  • Eficiență și disponibilitate;
  • Simțul responsabilității;
  • Dexteritate;
  • Calități de lider și de formator;
  • Abilități de organizare și coordonare;
  • Limba engleză;

  • Pregătirea preparatelor culinare în colaborare cu Bucătarul Sef și echipa;
  • Verificarea și curățarea echipamentelor din zona sa;
  • Coordonarea secției și asigurarea unei atmosfere de lucru plăcută;
  • Asigurarea curățeniei zonelor de lucru și de depozitare, în conformitate cu standardele HACCP;
  • Respectarea legislației muncii în domeniul său;
  • Respectarea instrucțiunilor de siguranță la utilizarea echipamentelor disponibile;
  • Menținerea standardelor profesionale de calitate a alimentelor și de igienizare;