Procurement Planner - Piața9

Companie verificată
Aplica rapid
HONEST FOOD SRL
Locație: Oradea

Tip job: FullTime

Oportunitate Unică la Piața9 Cetate!

Alătură-te echipei noastre pentru a răspândi bucurie! Piața9 Cetate - Unde istoria și inovația se întâlnesc.

Situat în inima Oradiei, Piața9 Cetate este un loc unde tradiția unei brutării de 300 de ani se îmbină armonios cu un restaurant a la carte și o cafenea modernă, toate într-o clădire istorică restaurată.

Suntem o echipă plină de entuziasm, inovație, curiozitate, integritate și responsabilitate, lucrând zilnic pentru a aduce bucurie în viața fiecărui client.

Căutăm un Procurement Planner cu Spiritul Piața9

Responsabilitățile tale:

1. Plasarea și gestionarea comenzilor de achiziție: responsabil pentru plasarea efectivă a comenzilor și urmărirea acestora, asigurându-se că sunt îndeplinite conform cerințelor;

2. Menținerea relațiilor cu furnizorii: administrarea și îmbunătățirea continuă a relațiilor cu furnizorii pentru a asigura eficiența și conformitatea în lanțul de aprovizionare;

3. Monitorizarea și optimizarea stocurilor: supravegherea nivelurilor de stoc și implementarea de strategii pentru optimizarea inventarului;

4. Analiza datelor și prognozare: utilizarea analizei datelor pentru a anticipa necesitățile viitoare și pentru

a identifica oportunitățile de îmbunătățire a eficienței;.

5. Dezvoltarea sistemului de Planning/ Achiziții: contribuție la dezvoltarea și îmbunătățirea sistemelor de planning și achiziții;

6. Asigurarea conformității și reducerea discrepanțelor: monitorizarea corespondenței dintre marfa comandată și cea recepționată pentru a minimiza erorile și pierderile;

7. Planificarea producției: asistarea în elaborarea planurilor de producție bazate pe vânzări estimate și gestionarea eficientă a resurselor.

Aptitudinile necesare:

1. Studii Ssuperioare: de preferat în domeniul Business, Management, sau un domeniu relevant;

2. Experiență anterioară în achiziții sau planificare, cu un accent pe administrarea eficientă a resurselor;

3. Abilități analitice puternice: capacitatea de a interpreta date complexe și de a face proiecții precise;

4. Proficiență în Excel: abilități avansate în Excel și alte instrumente de analiză a datelor;.

5. Abilități de comunicare eficiente pentru a menține relații pozitive cu furnizorii;

6. Planificare și organizare: abilitatea de a planifica și organiza sarcini multiple, menținând eficiența într-un mediu dinamic;

7. Atenție la detalii;

8. Capacitatea de a lucra în echipă.

Alătură-te Viziunii Noastre:

Pentru a afla mai multe și a te alătura echipei Piața9, lasa-ne un mesaj și te vom contacta. Suntem nerăbdători să te cunoaștem!

Împreună, Vom Adăuga Bucurie în Fiecare Zi, la Piața9!