Consultant imobiliar

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 10000 LEI pe lună

A.B. CABINET CONSULTING SRL
Locație: Iasi

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

Cum ne dorim să fii:

proactiv; planificat și organizat ; să agreezi un mod de lucru bazat pe reguli și proceduri; dornic să muncești - cerință obligatorie :) să ai simțul umorului - de preferat :) carnet de conducere - musai; să te descurci într-o conversație în limba engleză (dacă o poți face și în italiană sau franceză e și mai bine); să-ți placă și să poți conversa cu ușurință cu oamenii; un pic de experiență în vânzări este binevenită, iar pentru departamentul ”Comercial” e chiar obligatorie.

Descrierea jobului

Dacă vei fi colegul nostru va trebui să identifici foarte bine nevoile clientului și să-i propui din portofoliul de proprietăți pe acelea care corespund nevoilor sale. După vizionarea imobilelor cu acesta, va trebui să-l ajuți să ia cea mai bună decizie și să-i acorzi suport, până la semnarea contractului. Construirea și mentenanța portofoliului de proprietăți va fi, de asemenea, una dintre responsabilitățile tale.

Beneficii:

comision progresiv, în funcție de rezultatele financiare lunare; o echipă de profesioniști alături de care poți face performanță; suport logistic și de marketing; training permanent; posibilitate de dezvoltare personală și profesională.

Descrierea companiei

Cabinetul Imobiliar - oferă servicii complete și profesioniste de consultanță în domeniul imobiliar, pe piața ieșeană.

RESPONSABILITATE - Ne onorăm angajamentele și ne asumăm personal responsabilitatea pentru toate acțiunile noastre.

RESPECT - Respectul pentru clienți și pentru membrii echipei noastre reprezintă o condiție de bază a activității noastre.

ÎNCREDERE - Considerăm încrederea în clienții noștri, în noi înșine și în companie - fundația existenței și evoluției noastre și cheia unei colaborări de lungă durată.

CALITATE - Acesta este angajamentul nostru față de toți beneficiarii serviciilor noastre!

DEZVOLTARE PROFESIONALĂ - Căutăm să ne dezvoltăm continuu deoarece suntem hotărâți să fim cei mai buni în tot ceea ce contează cu adevărat - satisfacția clienților noștri!