Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts

Analist financiar

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica Rapid
Companie:
Clarismart Consulting SRL
Salariu:
Mai mult de 10.000 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Timisoara | Program Full Time
Descriere:

Cerințe:

-Studii superioare economice finalizate (de preferat Finanţe Banci, Contabilitate)

-Cunoaștere foarte bună a MS Office

-Cuostinte bune de limba engleza

-Responsabilitate, spirit de inițiativă, integritate, lucru în echipă și organizare

-Acurateţe în modul de lucru, rigurozitate, atentie la detalii

-Abilități dezvoltate de analiză si sinteză

Responsabilități:

-Participă în procesul zilnic de programare a plăţilor si urmărire a încasărilor

-Întocmeste rapoartele de trezorerie zilnice, săptămânale, lunare si analiza acestora

-Organizează plăţile în funcţie de disponibil

-Verifică si confirmă încasarile

-Completează cererile de tragere si rambursările de credite

-Întocmeste ordine de plată

-Preia si prelucrează date din sistemul contabil în vederea realizării diferitelor rapoarte

-Analizează datele si informaţiile existente în diferite sisteme si formate, în vederea realizării cerinţelor de raportare financiară

-Se implică în realizarea si gestionarea cash flow-ului

Beneficii

-salariu motivant

-tichete de masa

-transport asigurat

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Analist financiar
Ai cont? Logheaza-te aici
Completeaza formularul pentru a aplica la acest loc de munca.

Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti