Supervisor Curatenie

Companie verificată
Aplica rapid
Ra Ra Hotels SRL
Locație: Brasov

Tip job: FullTime

Esti o persoana energica si ai o atentie deosebita pentru micile detalii care fac diferenta?

Vrei sa te implici activ in coordonarea unei echipe loiale care are o misiune cheie in cadrul hotelului?

Iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic care necesita o buna organizare?

Te incanta ideea de a face ca fiecare moment sa conteze?

Daca raspunsul la toate aceste intrebari este afirmativ, atunci vrem sa te cunoastem!

Cerinte

Experienta dovedita de minimum 2 ani intr-o pozitie de conducere in cadrul departamentului de housekeeping;

Calificare guvernanta reprezinta un avantaj;

Adaptabilitate si atitudine pozitiva Yes I Can

Abilitati de conducere cu o abordare practica si un stil de lucru de tip "lead-by-exemple”;

Flexibilitate in ceea ce priveste programul de lucru (sistem de ture).

Integritate personala, cu abilitatea de a lucra într-un mediu sub presiune ridicată care necesită excelență, timp și energie

Limba engleză - fluent

Beneficii

Tichete de masă

Abonament medical

Rate preferențiale de angajat în toate hotelurile Radisson Hotel Group

Bonusuri de performanță

Uniformă de lucru

Traininguri adaptate la nevoile individuale

Suport în dezvoltarea profesională și personală

Responsabilități

Sprijină buna organizare a departamentului de curățenie alături de Executive Housekeeper;

Lucrează proactiv la îmbunătățirea continuă a serviciilor și experiențelor oferite oaspetilor;

Coordonează echipa de cameriste, pregătește rapoartele zilnice de lucru și verifică bunul mers al departamentului;

Asigură niveluri optime ale costurilor și eficienței muncii;

Supraveghează punerea în aplicare și asigură conformitatea cu procedurile și standardele hotelului;