Sef santier /​ inginer constructii

Companie verificată
Aplica rapid
Electroconstructia Elecon SA
Locație: Brasov

Tip job: FullTime

OBLIGATORIU EXPERIENTA MINIM 3 ANI

Locatie: Brasov, Bucuresti

CANDIDATUL IDEAL

Absolvent al Facultăţii de Constructii Civile;

Cunostinte solide in utilizarea pachetului MS Office (minim Excel, Word);

Cunostinte privind legislatia in vigoare din domeniul constructiilor;

Abilitati de organizare si gestionarea a timpului de lucru in scopul optimizarii acestuia;

Abilitati de comunicare;

Limba engleză nivel mediu constituie avantaj;

Permis de conducere categoria B

DESCRIEREA JOBULUI

Planifica si organizeaza resursele umane, materiale si financiare necesare pentru proiect;

Urmareste realizarea constructiei in conformitate cu prevederile contractului, a proiectului si a reglementarilor tehnice in vigoare;

Intocmeste si/sau verifica situatiile de lucrari, procese verbale si orice alta documentatie solicitata pentru cartea tehnica a constructiei;

Rezolva problemele/situatiile neprevazute aparute pe santier

Coordoneaza si supravegheaza subcontractorii in santier

Participa la diferite sedinte in santier, atat cu clientul cat si cu subcontractorii

Instruieste personalul si subcontractorii in legatura cu cerintele contractului;

Asigura executarea la timp a activitatilor cu respectarea standardelor de calitate impuse de companie;

Intocmeste raportarile tehnice si economice periodice si finale.

BENEFICII:

Salariu competitiv, in functie de experienta in domeniu;

Masina de munca;

Asigurare de sanatate;

Program de lucru flexibil;

Un mediu de lucru placut si orientat spre performanta;

Asteptam C.V.-urile dumneavoastra!

Tipul jobului: Cu normă întreagă