Inginer pregatire proiecte pt executie - constructii statii electrice

Companie verificată
Aplica rapid
Electroconstructia Elecon SA
Locație: Brasov

Tip job: FullTime

OBLIGATORIU EXPERIENTA MINIM 3 ANI

Locatie: Brasov, Bucuresti

CANDIDATUL IDEAL

Absolvent al Facultăţii de Constructii Civile;

Cunostinte solide in utilizarea pachetului MS Office (minim Excel, Word) si Autocad 2D;

Cunostinte privind legislatia in vigoare din domeniul constructiilor;

Abilitati de organizare si gestionarea a timpului de lucru in scopul optimizarii acestuia;

Abilitati de comunicare;

Limba engleză nivel mediu constituie avantaj;

DESCRIEREA JOBULUI

Analizeaza documentatia tehnica care sta la baza executiei proiectului;

Intocmeste liste de cantitati in baza documentatiei tehnice;

Intocmire cereri de oferta catre furnizori de echipamente/materiale si/sau subcontractori;

Analiza ofertelor tehnico-economice primite de la furnizorii de echipamente/materiale si/sau subcontractori. Se verifica complianta cu cerintele din documentatia tehnica.

Se asigura de respectarea normativelor, a legislatiei si a reglementarilor privind buna desfasurare a activitatii in santier

Asigura suport tehnic colegilor din alte departamente (ofertare, proiectare, manageri de proiect, sefi de santier etc.);

BENEFICII:

Salariu competitiv, in functie de experienta in domeniu;

Decontare abonament transport in comun;

Asigurare de sanatate;

Program de lucru flexibil;

Un mediu de lucru placut si orientat spre performanta;

Tichete de masa;

Asteptam C.V.-urile dumneavoastra

Tipul jobului: Cu normă întreagă.