Consilier Vanzari

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 3000 până la 6000 LEI pe lună

ASKONA VISON SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Candidatul Ideal

Experienta in vanzari este importanta ,dar credem ca o poti acumula si pe parcurs .Trebuie sa ai dorinta de a invata si progresa . Noi te vom sustine .

Atitudine pozitiva. Zambetul este o urare de bun venit universala

Descrierea jobului

Construiesti si mentii relatia cu clientii;

Prezinti si vinzi produsele companiei;

Identifici nevoile clientilor si oferi solutii optime;

Completezi documentele referitoare la vanzare;

Contactezi potentiali clienti pentru a-i informa despre produsele noastre;

Realizezi obiectivele propuse

Descrierea companiei

Askona este lider al industriei de saltele, mobilier și accesorii pentru dormitor concepute plecând de la premisa importanței excepționale a somnului pentru viața sănătoasă a fiecărei persoane. Incepand cu anul 2018 Askona a inceput extinderea pe piata Uniunii Europene. Dupa Lituania si Estonia, din martie, produsele de calitate superioara marca Askona sunt prezente și pe piața românescă. Primul showroom a fost deschis in incinta HomeDesign Mall din Bucuresti, Bdul Ghencea nr. 126 In urmatorii 3 ani vor fi deschise 10 magazine in Bucuresti si in alte orase importante din Romania.