Asistent medical laborator clinica Wellborn

Companie verificată
Aplica rapid
Promed System SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime, PartTime

Cerinte:

Minim 1 an experienta anterioara ca asistent medical de laborator;

Orientare catre client si bune abilitati de comunicare;

Atentie la detalii, bune abilitati de lucru in echipa;

Cunostinte medii de operare PC (Word, Internet);

Principalele responsabilitati:

Efectuează sterilizarea instrumentarului gi a materialelor sanitare;

Verifica corectitudinea recoltarii probelor si a datelor de evidenta a acestora;

Executa fazele preliminare conform procedurilor operationale standard;

Inregistreaza in registrele de evidenta a probelor de analize pentru analizat;

Respectă procedurile și protocoalele de practică medicală;

Verifica corectitudinea si recoltarea probelor si a datelor;

Beneficii:

Conditii de lucru la cel mai inalt standard medical;

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;

Pachet salarial motivant.

Va asteptam cu drag in Reteaua Medicala Wellborn.