Agent imobiliar

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2000 până la 8000 LEI pe lună

DEPS Imobiliare SRL
Locație: Cluj Napoca

Tip job: FullTime

Descrierea postului:

Agentul imobiliar se ocupă de clienții care își caută o nouă locuință, prin îndrumarea lor în procesul de tranzacționare. Postul presupune promovarea imobilelor pe diverse canale specializate, identificarea de noi clienți și noi proprietăți de introdus în portofoliul personal și cel al firmei. Acesta se ocupă de clienți pe tot parcursul procesului de tranzacționare și răspunde cu promptitudine nevoilor și cerințelor acestora.

Cerințele postului:

Căutăm o persoană dornică să învețe și să se dezvolte în acest domeniu care este în continuă ascensiune. Abilitățile bune de comunicare, de negociere și de convingere ar trebui să fie prezente în personalitatea unui agent imobiliar. Cunoștințele minime de operare PC și de limbă engleză sau orice altă limbă străină reprezintă un avantaj. Abilitățile antreprenoriale sunt un bonus, ele oricum urmând a fi cultivate pe perioada job-ului.

Dacă dorești să îți dezvolți o carieră de succes în domeniul imobiliar, te așteptăm să aplici pentru acest post. Vei avea șansa să înveți lucruri noi, să faci parte dintr-o echipă dedicată și să ai rezultatele mult așteptate!