Mecanic auto si Asistent Mecanic Auto pt Service Camioane Bucuresti

Companie verificată
Aplica rapid
Eurodealer Parts SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Compania Eurodealer Parts - Service Camioane in Bucuresti - zona Militari, Preciziei, autorizata RAR, partener WABCO - cauta MECANICI AUTO cu experienta, precum si ASISTENTI MECANICI AUTO fara experienta.

Persoana comunicativa, deschisa, serioasa, punctuala, atitudine pozitiva.

Pentru candidatii din provincie asiguram cazare in Bucuresti!

Responsabilitati:

- executarea lucrarilor de reparatii si mentenanta

- rezolvarea problemelor de natura mecanica

- dorinta de invatare permanenta.

Beneficii:

- venituri atractive;

- conditii foarte bune de lucru;

- loc de munca stabil;

- oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul firmei;

- locatie aflata la doar 200 metri de statia de metrou Preciziei - Militari.

- colectiv tanar, dinamic;

- scule speciale de lucru si echipamente, softuri specializate.

Doar candidatii potriviti vor fi selectati pentru interviu.