Tehnician frigotehnist

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 5000 până la 5600 LEI pe lună

HR Intra Interim SRL
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

HR Intra Interim recruteaza Tehnicieni frigotehnisti pentru un client din Romania, zona Bucuresti.

Profilul candidatului ideal:

  • Studii medii/ superioare in domeniul tehnic; certificat calificare de Frigotehnist - avantaj pentru incadrarea in functie;
  • Experienta pe o pozitie similara de min. 2 ani;
  • Aptitudine de invatare rapida a softurilor specifice echipamentelor;
  • Gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida;
  • Bune abilitati de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate pentru interventii de urgenta in caz de avarie.

Descrierea postului:

  • Efectuarea lucrarilor asupra vitrinelor frigorifice din spatii comerciale;
  • Intretinerea curenta a instalatiei frigorifice;
  • Punerea in / scoaterea din functiune a instalatiei frigorifice;
  • Diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiei frigorifice;
  • Remedierea defectiunilor uzuale ale instalatiei frigotehnice;
  • Supravegherea instalatiei frigorifice;
  • Asigurarea cu materiale, piese de schimb, AMC-uri si echipamente specifice;
  • Intocmirea documentelor specifice;
  • Gestionarea cu atentie a relatiei de comunicare cu clientii.

Avantaje/Beneficii:

  • 0 taxe sau comisioane;
  • Asigurare medicala (include si pachet de preventie);
  • Tichete de masa (30 ron/zi lucratoare);
  • Tichete cadou - 300 ron/ de 2 ori pe an, Pasti si Craciun;
  • Ajutor financiar in valoare de 2500 ron pentru decesul unui membru al familiei;
  • Bonus de recomandare in valoare de 500 ron net/ candidat angajat, acordat dupa incheierea perioadei de proba a acestuia;
  • Programe de training/ certificare.

Alte informatii:

  • Salariul fix net lunar: 5000 ron (in functie de experienta exista flexibilitate)
  • Luni- Vineri, ture de zi sau de noapte
  • Conditii de lucru corespunzatoare lucrului pe teren: telefon, masina de serviciu.

Mai multe detalii la numearul de telefon afisat in intervalul orar 10:00-17:00 de luni pana vineri.

Pentru a afla mai multe informatii despre compania noastra si pentru a cunoaste intreaga echipa, va invitam sa accesati site-ul nostru oficial Intra Interim.