Asistent Manager | Career Craft

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 3200 până la 4100 LEI pe lună

URDES ALICE DANIELA PFA
Locație: Bucuresti

Tip job: FullTime

Descrierea postului: Cautam ASISTENT MANAGER pentru o companie de real estate/ renting spaces cu birouri in zona centrala (parc Izvor).

Oferim un salariu net de 3500 lei + 600 lei sub forma de tichete de masa. Activitatea se va desfasura la birou L-V , intr-un mediu de lucru placut, echipa dinamica si prietenoasa.

Solicitam seriozitate, implicare, capacitate de a se adapta echipei,

Cerințele postului:

-            Capacitate de gestionare si prioritizare

-            Aptitudini de comunicare

-            Atentie la detalii

-            Nivel bun de cunoastere a limbii engleza (scris, vorbit). Cunoasterea celei de-a doua limbi straine este un avantaj

-            Cunostinte de operare PC- Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

-            Experienta in lucrul cu oamenii

-            Cunostinte de contabilitate primara

-            Avantaj: experienta in domeniul imobiliar/urbanistic/cadastru

Responsabilitățile postului:

-           actualizare baza de date, documente,

-            transmiterea lunara a documentelor contabile catre firma externa de contabilitate;

-            verificare obligatii financiare: urbanistic, impozitare, relatia cu autoritatile locale de taxe si impozite

-            completare drafturi de contracte standard.

-            mentinerea legaturii cu clientii