Team-leader vorbitor limba maghiară si engleză

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 1000 până la 1200 USD pe lună

Health Solution Architect SRL
Locație: Remote

Tip job: FullTime

Avem nevoie de un Team-leader pentru munca de proiect care să asigure funcționarea cu succes a noului birou al companiei.

Cerințe pentru post:

Experiență: Experiența va constitui un avantaj

Limba: maghiara, engleza -avansat

Cunostinte de programe: CRM, Voip

Experiență în construirea unei echipe eficiente de operatori de call center.

Domeniul de responsabilitate:

Coordonarea muncii unei echipe de operatori

Monitorizarea implementării KPI-urilor cheie ale echipei

Îmbunătățirea eficienței echipei

Coordonarea biroului

Responsabilitati functionale:

Lucrând pentru a construi o echipă puternică și eficientă. Menținerea unui climat de lucru confortabil în grup, organizarea de întâlniri personale/de grup cu operatorii. Motivarea angajaților pentru atingerea obiectivelor/stabilirea de noi obiective. Stimulente pentru munca, controlul disciplinei.Asigurarea procesului de adaptare in echipa pentru operatorii nou sositi.

Instruirea operatorilor în algoritmi de vânzări, precum și scheme actuale pe tip de vânzări, produse noi, furnizare de informații suplimentare (inclusiv boli) în contextul nișei de produse, pentru îmbunătățirea lucrului cu clienții din linie.Analiza indicatorilor operatorilor în context de nișe/țări/tipuri de vânzări, identificare

zonele cu probleme ale operatorului. Oferirea de recomandări operatorilor pentru îmbunătățirea performanței vânzărilor.

Ascultarea conversațiilor cu operatorul.

Controlul tehnic al operatorilor la locul de muncă.

Disciplina/administrare: Monitorizarea performantei schimburilor de catre operatorii echipei. Disponibilitatea turelor conform programului. Menținerea corectă a programelor de lucru ale operatorului.

Schimb de serviciu: de 2-3 ori pe săptămână, liderul echipei stabilește un schimb de serviciu.

Coordonarea muncii de birou: asigurarea curățeniei și ordinii în birou

Formarea echipei și creșterea motivației angajaților prin organizarea de evenimente corporative.

Sunteți candidatul nostru dacă:

Ai experienta in managementul unei echipe de operatori?

Esti o persoana flexibila si sociabila

Ai calități de lider bine dezvoltate

stii să-ți distribui timpul de lucru și sarcinile între subordonați

stii exact cum să antrenezi un operator pentru a-și îmbunătăți eficiența.