Electrician Intretinere - Fabrica Sergiana din Poiana Marului

Companie verificată
Aplica rapid
SERGIANA PRODIMPEX
Locație: Poiana Marului

Tip job: FullTime

Descrierea postului

Companie specializată în fabricarea produselor din carne Sergiana din Poiana Marului angajeaza ELECTRICIAN INTRETINERE.

Cerințele postului

DACĂ EŞTI O PERSOANĂ:

  • responsabilă, organizată, îndemânatică;
  • cu abilități foarte bune de a identifica și rezolva probleme;
  • cu experiență de minim 1 an într-un post similar;

Te așteptăm în echipa Sergiana !

Responsabilitățile postului

  • Să verifici instalațiile electrice: vizual, auditiv sau cu ajutorul aparatelor de măsură, în vederea identificării defecțiunilor apărute;
  • Să stabilești necesitatea reparației, în funcție de starea tehnică a instalației electrice, sau înlocuirea ei, după caz;
  • Să execuți atât reparații curente cât și reparații capitale, ce presupun demontarea completă a instalației electrice;
  • Să respecți termenele de execuție pentru lucrările încredințate;
  • Să execuți inspecția periodică și revizia tehnică a instalațiilor electrice.

PE LÂNGĂ SALARIU, NOI ÎŢI OFERIM:

  • Bonuri de masă
  • Spor de fidelitate
  • Cursuri de formare și dezvoltare profesională
  • Prime de Paște și de Crăciun
  • Zile libere pentru evenimente speciale
  • Decontare abonament sala de sport
  • Reduceri la diverși parteneri
  • Asigurare medicală Medlife

Asteptam CV-ul tau!

Detalii la telefonul afisat!