Magaziner/​Asistent sector asamblare

Companie verificată
Aplica rapid

Salariu: De la 2100 până la 2300 LEI pe lună

Locație: Codlea

Tip job: FullTime

Workforce este in cautarea unei persoane pentru postul de asistent operator asamblare componente pentru o companie din Codlea specializată în prelucrări mecanice de înaltă precizie

Program: L-V: 07:30-15:30

Cerinte:

  • Scoala profesionala/ Liceu profil tehnic
  • Experienta anterioara in productie
  • Cunostinte limba engleza medii conversational si scris
  • Cunostinte de electromecanica si desen tehnic (avantaj)

Responsabilități:

  • Utilizeaza eficient tehnologiile din dotare
  • Colaboreaza cu celelalte departamente pentru a livra rezultatele asteptate
  • Intocmeste diverse rapoarte privind activitatea desfasurata
  • Realizeaza asamblari conform instructiunilor de lucru
  • Asista technician de asamblare in realizarea instructiunilor de lucru
  • Pregateste si verifica toate componentele ce urmeaza a fi asamblate
  • Realizeaza controlul vizual dupa finalizarea asamblarii
  • Organizeaza si depoziteaza stocul de componente de catalog si subansamblele
  • Participa la/ supravegheaza ambalarea ansamblurilor
  • Preia atributiile postului de reglor-montator scule atunci cand titularul postului lipseste.

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Tichete valoare 20 lei /zi
  • Bonusuri interne
  • Abonament medical (Regina Maria)
  • Abonament sportiv subventionat 7 Card
  • Bonus conform CCM 1750 lei/an (Paște, Crăciun, Vacanță)
  • Decontare combustibil relativ la numărul de km.
  • ZIle concediu odihna proportional cu vechime in munca