Customer Service Representative

Media netă estimată pe baza celor 855 de salarii introduse în Salario: 3300 RON/Luna

Lugera - The People Republic
Locație: Remote

Tip job: PartTime

Pentru unul dintre clientii nostri, companie europeana care ofera servicii de tip customer support, suntem in cautarea unui Customer Service Representative.

Cerințe:

Studii medii absolvite;

Minimum 1 an experienta in Sales support sau Customer Service;

Orientare catre client si atentie la detalii;

Limba engleza - nivel conversational;

Abilitati de operare PC.

Responsabilități:

Preluarea apelurilor telefonice/mail-urilor din partea clientilor;

Solutionarea solicitarilor venite din partea clientilor;

Crearea de rapoarte privind sesizarile/apelurile inregistrate, comenzi samd.;

Realizarea de chestionare pentru verificarea nivelului de satisfactie al clientilor pentru serviciile oferite de companie.

Daca esti interesat, ne poti contacta la numarul 0756 414141 sau scrie-ne un mesaj in privat si te sunam noi.

No: PR/023664