Operator banda /​ Manipulant - 2700 RON net

Aplica rapid

Salariu: De la 2700 până la 2750 LEI pe lună

ERPA PREMIUM VISION SRL
Locație: Ploiesti

ERPA HR recruteaza Manipulant Marfa pentru clientul sau, lider in logistica si depozitare pentru sectoarele de FMCG si retail.

Candidatul ideal:

- responsabil, ordonat, capacitate de organizare la locul de munca, atent, punctual, implicat;

- lucrul in echipa;

- abilitati de comunicare si relationare;

- persoana cu dorinta de munca

Responsabilitati:

- Manipularea marfurilor manual,

- Utilizeaza echipamentul conform prescriptiilor tehnice si a instructiunilor primite de la seful direct

- Foloseste echipamentul individual de lucru si de protectie furnizat de Beneficiar

- Efectueaza activitati de manipulare manuala a bunurilor

- Infoliaza paletii construiti in vederea asigurarii bunurilor pe perioada transportului si/sau a depozitarii acestora

- Manipuleaza marfurile in cadrul depozitului

- Efectueaza operatiuni de sortare, etichetare pentru produsele care necesita aceasta operatie

Beneficii:

- SALARIU NET 2700 RON

- Tichete masa de 30 RON / zi

- bonus Paste si Craciun

- Contract pe perioada nedeterminata

- Program de lucru 12/24

- Transport asigurat din Ploiesti

Pentru un proces rapid de angajare, sunati la numarul de telefon afisat.